برگزاری همایش و سمینار

برگزاری همایش و سمینار

یکی از عوامل موثر در فرآیند توسعه ملی برگزاری همایش و سمینار می باشد. اهمیت برگزاری همایش در جهت شناسایی مشکلات در نتیجه، ارائه راه حل هایی به منظور رفع آنها می باشد و علاوه بر اینکه موجب تعامل مستقیم مخاطبان اصلی یک سازمان با پرسنل آن می باشد، در نتیجه نوع فعالیت، درجه کاری و بسیاری از پارامترهای اساسی هر سازمان را مشخص میسازد.

اعتبارات لازم برای همایش و موسسات تامین کننده آن باید پیش بینی بشود. تاریخ و زمان برگزاری همایش,  سوابق ونتایج حاصل از همایش های قبلی با موضوع مرتبط ,  اهداف همایش و کاربردهای آن ,  عنوان همایش  ,  حوزه فعالیت های همایش , طراحی وچیدمان , سالن همایش , سلف سرویس و اعضای آن و نام و مسئول دبیر برگزاری همایش باید از طریق رسانه ها و اعلان های تبلیغاتی به اطلاع علاقمندان و شرکت کنندگان در همایش برسد.

بر این اساس نحوه ی اجرای این دسته از فعالیت ها از اهمیت بالایی برخوردار است و موقعیت یک سازمان را در ذهن بازدید کنندگان آن تثبیت می نماید.از این رو اگر برنامه ریزی و تجربه ی کافی در برگزاری مراسم نباشد، قطعا موجب نارضایتی میهمانان بوده و باعث اتلاف هزینه های صورت گرفته خواهد شد.

از آنجا که همایش ها و سمینارها محل مناسبی برای ارائه مطالب جدید، برگزاری کارگاه های آموزشی و مراسم بزرگداشت از پیشکسوتان بوده که موجب گرد هم آمدن همکارانشده تا در ضمن اطلاع از نظرات یکدیگر، بستر مناسبی باشد تا افق های جدیدی از ارتباطات درسطوح مختلف را بین هم بگشایند.

بنابراین تشریفات مجالس آن دو افتخار دارد با به کار گیری از تیم های مجرب و کارآمد از جمله طراحی، اجرای داخلی(شامل غرفه سازی)، چاپ، سرپرستی، مدیریت و … بتواند با ارائه سرویس های مطلوب در هرچه بهتر برگزار کردن برنامه ها، با ایجاد یک فضای مطلوب در محیطی فرح بخش از ابتدا تا انتهای مراسم در کنار شما حضور داشته باشد.

تشریفات مجالس آن دو با برگزاری همایش ها و سمینار های شما عزیزان در بهترین سالن ها و با بهترین امکانات به بهتر برگزار شدن همایش شما عزیزان کمک میکند.

تشریفات مجالس,برگزاری عروسی

برگزاری همایش وسمینار