خدمات مجالس عروسی آن دو گل آرایی شمع آرایی سالن ورودیه تالار عروسی
خدمات مجالس عروسی
فروردین ۲۹, ۱۳۹۴
گالری عکس تشریفات مجالس عقد تشریفات عروسی آن دو کترینگ عروسی
تشریفات عروسی
خرداد ۱۴, ۱۳۹۵
Show all
تشریفات آن دو

تشریفات آن دو

تشریفات عروسی تهران

در این قسمت برای شما از جزئیات لباس عروس و داماد خواهیم گفت.

کفش عروس و داماد

کفش عروس از دیر باز در فرهنگ سنتی ایران معنی و مفهومی خاص داشته و حالت های متفاوت آن، نشان از قبول و یا رد کردن خواستگار ها بوده و داماد همیشه برای تهیه بهترین و مناسب ترین کفش برای عروس خانم همتی ویژه می گمارد.

کفش های راحتی پاشنه کوتاه ، پاشنه  تخت و اسپرت ، سبک و زیبا ونقش ونگار دار را هم اکثرا برای دوست داران شیک و ساده پسند کفش ها ، تشریفات عروسی تهران، که امکان آزادی عمل بیشتر و احساس راحتی بیشتر را به عروس خانم میدهد ، جزو جدید ترین مدل های کفش سفید عروس می باشد.

کفش داماد هم معمولا براق در نظر گرته می شود وهماهنگ با لباس وی می باشد ،روشن ویا تیره ،جیر ویا چرم و غیره البته از بهترین وسنتی ترین کفش ایران به نام گیوه نیز نباید غافل شد، تشریفات عروسی تهران، که خاصیت آن جلوگیری از تعریق پای داماد و بو گرفتن آن است و البته نقوش بسیار ظریف و زیبای آن چشم ها را به خود خیره می نماید .

جایگاه عروس و داماد مدل دیزاین تزیین طراحی جایگاه عروس و داماد ساده شیک در باغ یا تالار تشریفات مجالس 6

کیف عروس خانم

کیف دستی و یا کیف رو دوشی عروس بخشی از اکسسوارهای لازم خانم ها و دختر خانم ها در شب عروسی است و هر کسی به سبک و سلیقه خاص خودش مدل کیف دستی را انتخاب می کند. تشریفات عروسی تهران، بعضی از خانم های عاشق کیف های مجلسی پر زرق و برق و برخی دیگر، از طرفداران کیف های زنانه کلاسیک هستند . دخترخانم ها هم همینطور ، هم سلیقه ی اسپرت دارند و هم سلیقه ی مجلسی که البته هر دوی این ها در کنار هم می تواند در سلیقه ی یک خانم و دختر خانم بگنجد.

سبک اسپرت را در این شب تعداد زیادی نمی پسندند پس به سراغ سبک مجلسی مدل کیف زنانه و دخترانه می رویم. بعضی از عروس خانم ها برندهای اروپایی بیشتر سبک کیف های کلاسیک را می پسندند و خانم های آسیایی از کیف های مجلسی زنانه استقبال می کنند، اما به دلیل افزایش شهرت برند ، تولید کننده ها هم کیف های زنانه با طراحی های مجلسی و همچنین لاکژری را در کارهای خود اجرا می کنند. تشریفات عروسی در تهران

چند سالی است که به صورت عام کیف های دانتل وارد بازار شده اند و خانم هایی که جلوه و اشرافیت تیپشان را بیشتر در نظر می گیرند از این مدل کیف دستی های زنانه و دخترانه انتخاب می کنند. تشریفات عروسی تهران وجود سنگ های نگین دار و آویز های کیف هم برای افزایش زیبایی این دسته از کیف ها کاربرد دارد.

کت یا شنل عروس

کت و  یا شنل عروس یکی از لوازم و همراهان لباس عروس است که برای انتخاب آن باید به سبک و نوع لباستان و همین طور فصل جشن عروسی تان دقت کنید. اکثر لباس های عروس مدل جدید با جنس پارچه دانتل و یا توری بسیار زیبا طراحی شده و دوخته می شوند که برای آن دسته هم کت و شنل مناسب وجود دارد. تشریفات عروسی تهران

سیستم نظردهی برای این مطلب توسط مدیریت بسته شده است.