تشریفات مجالس آن دو

[cycloneslider id=”2586″]

 

به نام حضرت عشق

شمّـه ای از داستان عشق شور انگیز ماست

این حکایت ها که ازفرهاد و شیرین کرده اند

ساقیـا می ده کـه با حکم ازل تدبیـر نیسـت

قابـل تغییـر نَبــوَد آنچه تعیـیـن کـرده اند

ضمن عرض سلام و ادب از طرف مدیریت گروه تشریفات مجالس آن دو به شما بازدید کننده گرامی و با تشکر از شما جهت بازدید از وب سایت کیترینگ و خدمات مجالس عروسی آن دو ، این موسسه افتخار دارد با سابقه طولانی و به کارگیری نیروی ماهر و مجرب در این زمینه در خدمت شما عزیزان باشد. جهت اطلاع شما عزیزان عرض می کنم که انتخاب برند آن دو به دلیل مخاطبین عزیز ما ( عروس و داماد ) بوده، لازم به ذکر است خدمات مجالس عروسی آن دو هیچ شعبه ای در تهران و شهرستان ندارد. جهت سرعت و هماهنگی بهتر در اجرای مراسم و همچنین تسهیل و آسایش شما عزیزان در انتخاب فیلمبرداری و عکسبرداری مراسم عروسی ، از سال ۱۳۸۹ استودیو آن دو با اکیپی مجرب در امور تصویربرداری ، عکاسی مدلینگ و ساخت کلیپ به زیر مجموعه کیترینگ و تشریفات مجالس آن دو پیوست.

تشریفات مجالس آن دو خدمات عروسی

بهترین مزیت برای مخاطبین گروه تشریفات مجالس آن دو که عروس و داماد های عزیز می باشند ، هماهنگی بهتر و اجرای بی عیب و نقص در طول مراسم عروسی می باشد. گروه خدمات مجالس عروسی آن دو در کنار اکیپ استودیو آن دو که متشکل از افرادی مجرب و تحصیل کرده در رشته فیلم برداری و عکس برداریمی باشد، تلاش می کنند تا شبی به یاد ماندنی را برای عروس و داماد های عزیزمان رقم بزنند. هماهنگ نبودن اکیپ فیلم و عکس با خدمات گروه تشریفات مجالس در روز مراسم عروسی ایرانی باعث اختلال در طول اجرای مراسم می شود و در تایم برنامه های خدمات مجالس اعم از مراسم برش کیک و یا مراسم تانگوی عروس و داماد عزیزمان اختلال ایجاد می شود.

طی چندین سال تجربه در امور برگزاری تشریفات عروسی و خدمات کیترینگ آن دو ما را بر آن داشت تا اکیپی کار آزموده و مجرب جهت اجرای بهترین متد فیلم برداری و تصویربرداری برای ارائه بهتر خدمات به عروس و داماد های عزیزمان به کار ببریم. پکیج VIP استودیو آن دو شامل عکس برداری و تصویربرداری مدلینگ ، ساخت کلیپ در خارج از ایران ( دبی یا ترکیه ) از عروس و داماد عزیزمان می باشد. استودیو آن دو بهترین لوکیشن ها برای فیلم برداری و عکس برداری از عروس و داماد در نظر گرفته شده که اکثرا در خارج از تهران ( در مناطق کویری و ساحلی ) برای تصویربرداری و عکس برداری اسپرت قبل از اجرای مراسم عروسی زمان بندی و اجرا می شود. همچنین زیباترین ویلاهای مناطق شمال تهران جهت عکس برداری و تصویر برداری آتلیه در نظر گرفته شده است. نمونه ای از این عکس ها را می توانید در گالری عکس ملاحظه بفرمایید.

تشریفات مجالس آن دو