ویدئو های آن دو
مرداد ۸, ۱۳۹۲
تشریفات آن دو تشریفات مجالس خدمات مجالس عروسی کیترینگ سفره عقد و نامزدی ارائه خدمات عروسی و کترینگ مراسم سالگرد ازدواج سفره عقد فینگر فود گل آرایی شمع آرایی 4
کیفیت کترینگ عروسی
دی ۲۹, ۱۳۹۳
Show all
تشریفات مجالس عروسی آن دو تشریفات عروسی خدمات مجالس عقد سفره عقد

تشریفات مجالس عروسی آن دو

گروه تشریفات مجالس عروسی آن دو از سال 1389 بخش استودیو فیلم و عکس آن دو را به مجموعه کیترینگ و خدمات مجالس عروسی آن دو اضافه نمود. در جهت تسهیل در انتخاب مخاطبین عزیزمان عروس و دامادها در انتخاب یک پکیج خوب و جمع بندی کلیه خدمات و تشریفات و کترینگ در زمانی کوتاه برای مخاطبین عزیزمان عروس و داماد در نظر گرفته شده است.

پکیج VIP استودیو آن دو شامل عکس برداری و تصویربرداری مدلینگ ، ساخت کلیپ در خارج از ایران ( دبی یا ترکیه ) از عروس و داماد عزیزمان می باشد.

تشریفات مجالس عروسی

استودیو آن دو بهترین لوکیشن ها را در خارج از تهران (در مناطق کویری و ساحلی ) برای فیلم برداری و عکس برداری اسپورت از عروس ها و داماد های عزیزمان قبل از اجرای مراسم عروسی در نظر گرفته است. همچنین زیباترین ویلاهای مناطق شمال تهران جهت عکس برداری و تصویربرداری آتلیه در نظر گرفته شده است.

خدمات مجالس عروسی آن دو اعم از گروه فیلمبرداری و عکاسی ، طراحی محیط و سفره عقد ، موزیک ، دسته گل و ماشین عروس و غیره برگرفته از نیروی ماهر و با سابقه است که سهم بسزایی در سهولت انتخاب و هزینه تمام شده مراسم عروسی برای شما عزیزان دارد. یکی از مهمترین ارکان برنامه ریزی ، انتخاب آتلیه عکس و فیلم عروس است. اما به دلیل عدم تجربه کافی ، شاید در انتخاب آتلیه عروس دچار اشتباهاتی شوید که دیگر قابل جبران نباشند. بدون شک تکنیک و هنر عکاسی در این سبک از عکاسی و طراحی ژورنال و کاتالوگ برندها اولین ویژگی است که در کنار زیبایی و محبوبیت مانکن ها چشم نواز بینندگان است. علاوه بر ابعاد تبلیغاتی ، این سبک از عکاسی از منظر هنری هم دارای محبوبیت هایی در بین جوانان و علاقمندان به عکس است.

تشریفات مجالس عروسی

عکاسی مدلینگ یکی از محبوب ترین سبک های عکاسی پرتره است که در آن نهایت خلاقیت از لحاظ تکنیکهای عکاسی و نورپردازی ، ادیت ، پز و ژست سوژه ، ترکیب بندی و سایر موارد کلیدی یک عکس خوب را بصورت خلاقانه  همراه دارد . بدون شک تکنیک و هنر عکاس در این سبک از عکاسی و طراحی ژرنال و کاتالوگ برندها اولین ویژه گی است که در کنار زیبایی و محبوبیت  مانکن ها چشم نواز بینندگان است . علاوه بر ابعاد تبلیغاتی، این سبک از عکاسی از منظر هنری هم دارای محبوبیت هایی در بین جوانان و علاقمندان به عکس است . از این رو عکاسی مدلینگ همواره یکی از شاخه های مهم و پر طرفدار عکاسان پرتره بوده که هر روز نقش پررنگ تری در میان استو دیو های عکاسی پیدا میکند  . در این سبک از عکاسی ، توجه به ژست و پوزیشن  سوژه ، دکور مناسب و نهایتا نور پردازی هنر مندانه نقش کلیدی دارد و در رساندن احساس و شخصیت  سوژه در پرتره آن  بسیار موثر است.  لذا بسیاری از عکاسان حرفه ای  مدلینگ جهت خلق آثاری بروز و محبوب  ، علاوه بر داشتن  فنون و تکنیک های عکاسی، در زمینه مد و صنعت مدلینگ هم اطلاعات ارزشمندی  دارند . شما یک بار ازدواج می کنید و به همین دلیل ممکن است تجربه کافی در بسیاری از نکات اجرایی  نداشته باشید. یکی از مهمترین ارکان برنامه ریزی ، انتخاب آتلیه عکس و فیلم عروس است. اما به دلیل عدم تجربه کافی ، شاید در انتخاب آتلیه عروس دچار اشتباه شوید که دیگر قابل جبران نباشند و یا اینکه حداقل باعث شوند که از نتیجه کار راضی نباشید. تجربه و سابقه طولانی در کار خیلی مهم است. الگوهای عکاسی و تصویر برداری روز به روز در حال تغییر است و موسسه ای موفق است که خود را با تغییرات جدید هماهنگ کند. برای راهنمایی بیشتر با ما تماس بگیرید.

در بخش های مختلف سایت گالری تصاویر هر بخش را قرار داده ایم تا شما عزیزان بتوانید تصاویر مربوط به جایگاه عروس و داماد ، سفره عقد ، فینگر فود و همچنین گالری عکس ها را ملاحظه بفرمایید. مدیریت ارتباط تشریفات مجالس عروسی آن دو با توجه به سلایق عروس داماد و ارتباط آن با باغ یا سالن انتخابی, مشاوره در زمینه انتخاب باغ و سالن انتخابی با توجه به تاریخ مراسم, تعداد میهمان ها, سبک مراسم مورد نظر عروس و داماد و بودجه در نظر گرفته شده, دیزاین مراسم با توجه به شخصیت و روحیات عروس و داماد که شامل: جایگاه ، ورودی ، میز شام و موارد دیگر پیشنهاد گروه موزیک مراسم عروسی با توجه به روحیات ، خلق خو و سن عروس داماد و بودجه عروس داماد، انتخاب گروه فیلم برداری با توجه به تاریخ مراسم ،شرایط باغ یا سالن انتخاب شده ، سلیقه عروس داماد برای انتخاب لوکیشن فیلم برداری و عکاسی و همچنین بودجه در نظر گرفته شده پیشنهاد سفره عقد عروس داماد ، راهنمایی در زمینه انتخاب عاقد و برگزاری مراسم عقد در روز مراسم که میتواند به صورت سوری یا حقیقی باشد ، راهنمایی در زمینه اجاره ماشین عروس ، گل آرایی دسته گل و ماشین عروس ، انتخاب و معرفی فروشگاه های ایدآل در زمینه چاپ کارت مدعووین ، معرفی شرکت هایی که در زمینه خدمات مسافرتی و گردشگری فعالیت دارند ، معرفی مزون های لباس عروس و داماد ، معرفی آرایشگاه عروس و داماد ، معرفی و مشاوره در زمینه انتخاب بهترین قنادی های پایتخت ، زمانبندی وظایف عروس و داماد و لیست کارهایی که عروس داماد برای روز مراسم و در ساعت مقرر باید انجام بدهند.

سیستم نظردهی برای این مطلب توسط مدیریت بسته شده است.