فیلم برداری و عکاسی

فیلم برداری و عکاسی 

جهت سرعت و هماهنگی بهتر در اجرای مراسم و همچنین تسهیل و آسایش شما عزیزان در انتخاب فیلمبرداری و عکسبرداری مراسم عروسی ، از سال ۱۳۸۹ استودیو آن دو با اکیپی مجرب در امور تصویربرداری ، عکاسی مدلینگ و ساخت کلیپ به زیر مجموعه کترینگ و تشریفات عروسی آن دو پیوست.

گروه خدمات مجالس عروسی آن دو در کنار اکیپ استودیو آن دو که متشکل از افرادی مجرب و تحصیل کرده در رشته فیلم برداری و عکس برداری می باشد، تلاش می کنند تا شبی به یاد ماندنی را برای عروس و داماد های عزیزمان رقم بزنند. هماهنگ نبودن اکیپ فیلم و عکس با خدمات گروه تشریفات مجالس در روز مراسم عروسی ایرانی باعث اختلال در طول اجرای مراسم می شود و در تایم برنامه های خدمات مجالس اعم از مراسم برش کیک و یا مراسم تانگوی عروس و داماد عزیزمان اختلال ایجاد می شود.

طی چندین سال تجربه در امور برگزاری تشریفات مجالس و خدمات کترینگ عروسی آن دو ما را بر آن داشت تا اکیپی کار آزموده و مجرب جهت اجرای بهترین متد فیلم برداری و تصویربرداری برای ارائه بهتر خدمات به عروس و داماد های عزیزمان به کار ببریم. پکیج VIP استودیو آن دو شامل عکس برداری و تصویربرداری مدلینگ ، ساخت کلیپ در خارج از ایران ( دبی یا ترکیه ) از عروس و داماد عزیزمان می باشد.

استودیو آن دو بهترین لوکیشن ها برای فیلم برداری و عکس برداری از عروس و داماد در نظر گرفته شده که اکثرا در خارج از تهران ( در مناطق کویری و ساحلی ) برای تصویربرداری و عکس برداری اسپرت قبل از اجرای مراسم عروسی زمان بندی و اجرا می شود. همچنین زیباترین ویلاهای مناطق شمال تهران جهت عکس برداری و تصویر برداری آتلیه در نظر گرفته شده است.

برای دیدن عکس های بیشتر به گالری تصاویر مراجعه کنید