مراسم سالگرد ازدواج

مراسم سالگرد ازدواج

سالگرد ازدواج یکی از زیباترین مراسم و یا جشن های سالیانه هر خانواده ای میتواند باشد.

سالگرد ازدواجتان چه زمانی است؟ خاطرتان بود یا تازه یادتان آمده است؟ برای همسرتان چه هدیه ای گرفته اید؟ آیا به فکر یک مراسم به یاد ماندنی مراسم سالگرد ازدواج هستید ؟ آیا تا به حال همسرتان شما را در این زمینه غافلگیر کرده است؟

بعضی از افراد هم از ایده های جالب دیگر برای این کار استفاده می کنند. گفته می شود که جشن اولین سالگرد ازدواج برای زوج ها مهم است چون تازه ازدواج کرده و هنوز زندگی مشترک برایشان عادی نشده. اما این درست نیست و برگزاری سالگرد ازدواج در دراز مدت کمک به استحکام زندگی مشترک دارد.

کارهایی که در سالگرد ازدواجتان می توانید شریک زندگی خود را که با هزار امید و آرزو در چنین روزی پیمان زندگی را با شما بسته است را به شما پیشنهاد می کنیم :

خرید یک هدیه : اگر همسرتان چیزی لازم دارد و مطمئن هستید که سلیقه او را می دانید برای او بخرید. همیشه پول خرج کردن باعث خوشحالی نمی شود. گاهی می توانید یک خاطره خوب از زندگی مشترکتان که به هر دوی شما احساس خوبی می دهد را انتخاب کنید و آن را مفصل و با ادبیاتی زیبا روی کاغذ نامه های رنگی بنویسید و در پاکت های زیبا بگذارید و یا دسته گل ی زیبا به شریک زندگیتان هدیه دهید .

یادآوری خاطرات : کار دیگری که می توانید انجام دهید این است که وسایل قدیمی همسرتان که متعلق به دوران کودکی اش است را جمع آوری کنید. قطعا این وسایل برای او خاطره انگیز است. می توانید آنها را با تزیینات زیبا درون یک جعبه کادویی بچینید و به او تقدیم کنید.

گل مورد علاقه همسرتان : می توانید گل مورد علاقه همسرتان را خریداری کنید . هیچ چیز به مانند گلی زیبا نمی تواند اثر مثبت و خاطره انگیز روی شریک زندگیتان بگذارد .

دکوراسیون منزل را رومانتیک کنید :ایجاد محیطی رومانتیک می تواند اثری چند برابر روی عشق و علاقه همسرتان ایجاد کند. سعی کنید خانه را طوری طراحی کنید که تمام قسمت های آن یادآور رابطه عاشقانه بین شما و همسرتان باشد.

پیامکهای و ایمیل های عاشقانه بنویسید و برایش بفرستید. تمامی این راهها باعث عشق و علاقه بیشتری در رابطه شما و همسرتان خواهد شد .

تشریفات مجالس آن دو با ارائه زیباترین دیزاین و خدمات سالگرد ازدواج تان را خاطره انگیز تر از همیشه می کند.

تشریفات عروسی خدمات مجالس ازدواج مراسم عقد

سالگرد مراسم ازدواج